Batéi győzelem az I. Szent István-napi Labdarúgó Tornán

Címkék: Sportegyesület hírei

Kaposhomok Önkormányzata és a Kaposhomoki Szabadidő- és Sportegyesület első alkalommal hívta a Batéi Közös Hivatalhoz tartozó 10 települést, hogy egy labdarúgó tornán mérjék össze erejüket.

A kispályás torna különlegessége volt, hogy minden csapatban kötelező volt hölgyeknek is pályára lépni.

A versenyben 6 csapat vett részt, körmérkőzéses formában folyt a küzdelem a vándorserleg elhódításáért.

Baté csapata veretlenül, 4 győzelemmel és 1 döntetlennel méltón nyerte el a Szent István Kupát, sőt csapatunkból került ki a torna legjobb játékosa is, Pápai Tamás személyében.

A csapat tagjai: Hegedüs Istvánné, Nagyné Somogyi Noémi, Pápai Tamás, Hegedüs Dániel, Kecskés Attila, Kuti Róbert, Nagy Roland, Ferenczi István.

Gratulálunk a csapat tagjainak, és sok sikert kívánunk nekik a jövő évi címvédéshez!